Hakkımızda

Akhisar Can Atilim Hali Ve Oto Yikama
48 Yillik Tecrübesiyle Kurulduğu İlk Günden Bu Yana Üstün Hizmet Ve Kalite Anlayişi İle Akhisar Halkiyla Buluşan Can Atilim San. Tic. Ltd. Şti. Nin Yeni Üyesi Olan Akhisar Can Atilim Hali Ve Oto Yikama; Ayni Kalite Ve Titizlikle Hali Ve Oto Yikama Faaliyetleri İle Halkimiza Hizmet Vermekten Büyük Onur Duymaktayiz.
Endüstriyel Makinalar Ve Alaninda Uzman Kadro İle Faaliyete Geçmiş Olan Şirketimiz; Müşteri Memnuniyetini Ve Kaliteli Hizmeti En Üst Düzeyde Tutarak, Hizla Gelişen Ve Lider Bir Marka Olma Yolunda Emin Adimlarla İlerleyen, Yeniliklere Açik Bir Kuruluştur.
Tam Otomatik Endüstriyel Hali Makinelerimiz; Çevre Ve Doğa Dostu Yüksek Performansli Temizlik Ürünlerimiz İle Faaliyete Başlayan Şirketimiz; Profesyonel Çalişanlari İle Kalite Ve Hizmet Anlayişini Ön Planda Tutarak Halkimiza Hizmet Vermektedir.
Öncelikli Hedefimiz; Hali Yikama Ve Temizliği Konusunda Sikça Karşilaşilan Yikama, Kurutma Ve Paketleme Sürecindeki Sorunlari Minumuma İndirmek Ve Olasi Eksikliklerin Önüne Geçebilmektir. Ayrica Teslimat Süresinde İnsanlarimizi Madur Etmemek Ve Karişikliğa Mahal Vermemektir.
Bütün Bunlar Göz Önünde Bulundurularak; Gerekli Alt Yapi Hazirlanmiş Profesyonel Ekip Ve Endüstriyel Makinalar İle Desteklenmiştir.
Bu Süreçte Bize Güvenen Ve Destekleyen Tüm Halkimiza Teşekkür Ederiz.